Jsem Roman Danda - váš osobní realitní poradce

Realitám se věnuji od roku 2006 a mám za sebou spoustu zrealizovaných obchodů a spokojených klientů. V roce 2008 jsem s kolegou založil RP Reality, realitní kancelář kde preferuji osobní přístup a kde se na mne klienti obracejí na základně pozitivních referencí. Ke každému případu se snažím přistupovat individuálně a kladu velký důraz na potřeby klientů. Vždy se snažím najít pro klienta nejlepší řešení.

Při realizaci prodeje, či pronájmu nemovitostí používám veškeré moderní nástroje a zajistím pro vás kompletní servis. Tím šetřím čas, peníze a hlavně starosti svým klientům. Specializuji se na Prahu a Střední Čechy, ale díky široké síti finančních poradců se kterými úzce spolupracuji jsem schopen vám nemovitosti prodat prakticky po celé republice. 

Mezi služby které vám během spolupráce nabízím patří třžní ocenění nemovitosti, které vám poskytnu zdarma. Dále objekt nafotím a případně nemovitost upravím pro realizaci prodeje tzv. home staging. Takto připravenou nemovitost umístím na nejfrekventovanější inzertní portály, sociální sítě, popřípadě vytvořím vlastní stránky nemovitosti, či umístím billboard na dobře viditelné místo. Součástí spolupráce je samozřejmě finanční servis. Díky spolupráci s finanční společností Finpos, s.r.o., vám zprostředkuji hypoteční úvěr, pojistím nemovitost, případně vyřeším vaše další požadavky. Právní dokumentaci pak zajistím pod dohledem spolupracující advokátky paní Dubanské. Dále zajistím veškeré úkony na katastrálním úřadu, zajistím PENB, či samotné předání nemovitosti spojené s převodem energií. A tím to nekončí, nabízím vám dále poprodejní servis. Pomohu vám s čím bude potřeba.

Společně najdeme cestu, která pro vás bude nejlepší a nejvýhodnější. Pojďme se sejít u dobré kávy a společně probrat  možnosti prodeje vaší nemovitosti a s tím spojených dalších kroků.

Těším se na vás

Roman Danda

+420 606 937 843         roman.danda@rp-reality.cz        www.rp-group.cz/roman-danda/Ovládací prvek Obrázek

Ovládací prvek Obrázek
Ovládací prvek Obrázek

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: fname: