Finanční poradenství

​​

S financemi v jakékoliv podobě se setkáváme téměř denně a na každém kroku. A proto jsme se rozhodli být Vám v těchto situacích nablízku, chránit Vaše finanční kroky a dávat doporučení. Náš tým Vám poradí v jakékoliv situaci a vybere pro Vás to nejlepší řešení.

Naše finanční poradenství můžeme rozdělit do tří základních oblastí:

  • poradenství související s realizací obchodních případů na trhu s nemovitostmi, zejména pak při vyřízení hypoték a úvěrů. Spolupracujeme s předními bankami a stavebními spořitelnami na našem trhu (ČS, KB, ČSOB, UniCredit, ReiffeisenBank, Sberbank, Equa Bank, GE Money Bank, Modrá pyramida, Reiffeisen stavební spořitelna, Wustenrot)
  • poradenství v oblasti pojištění – zde nabízíme klientům komplexní servis životního a neživotního prostředí jak fyzickým tak právnickým osobám. U nás si můžete vybrat z široké nabídky partnerů, tedy pojišťoven se kterými úzce spolupracujeme (Česká pojišťovna, Generali, Kooperativa, ČPP, Uniqa, Pojišťovna České spořitelny, Komerční pojišťovna, Wustenrot, ING)
    • životní pojištění (investiční pojištění, rizikové pojištění)
    • neživotní pojištění (aut, POV, HAV, flotil, nemovitostí, domácností, cestovní, odpovědnosti, podnikatelských rizik)
  • investiční poradenství, které zaměřujeme na zhodnocování vložených finančních prostředků. Z hlediska nejasné důchodové budoucnosti, klademe důraz na pravidelné ukladání finančních prostředků a jejich zhodnocování dle typu klienta

 

Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fname: email: phone: